Thursday, February 21, 2019

Фото: Дечкото и рекол дека не користи кондом бидејќи му бил ”многу голем”, па...

Емили е 18-годишна девојка од сојузната американска држава Јута, која на својот Твитер профил објави фотографија од својата рака на која е навлечен кодом...

Правдата на мафијашот е малку незгодна! Видео!

А убаво им рече оставете ми ја колата! Тргнете го пајакот од овде! Арно ама … https://youtu.be/0zytSupUgoU

КОНЕЧНО ОБЕЛОДЕНЕТО: Овој познат македонски водител е банкарот во „Се или нешто“! (фото)

Секој работен ден имате прилика да го гледате познатиот квиз Се или нешто на Сител телевиизја. Иако многу од натпреварувачите се трудеа да го...

НОВ ЗАКОН: ОДСЕГА ПОТЕШКО ДО ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА!

Нов закон: Одсега потешко до возачка дозвола!

Стрип! Не умри магаре до зелена трева!

Во ЕУ велат само уште …

Колку пати пердаш во месецот во комшии во Несебар? Видео!

Ги опитва Бугарките а потоа и странците. И на крај им влегвит во клизаќи додека овие на плажа навечер се …… https://youtu.be/ETfZxpFMCiE

СИТЕ СЕ ГОЛИ: Е вака се работи колегијално (Фото)

Бизнис психологот Дејвид Тејлор им предложи на вработените во една маркетинг агенција да пробаат да направат “акција” под името “Гол петок” што ќе ја...

Последно објавено

Го гледаме во серијата на Сител, актерот ја ќари убавата турска актерка па љубовта...

Неговото име е Фуркан, има 28 години и е еден од малдите и надежни актери на Турција, а ние го гледаме во Мерием. Актерот кој...

Три дена по распишувањето на Претседателските Избори, вработени синот и братот на Мира Дизел...

Воопшто не и е лесно на пратеничката Мира Дизел Стојчевска штом не знаела и морала од медиумите да разбере дека нејзиниот син Виктор Стојчевски...

Фото од Белград: Сите гледаа во неа, вака се прошета по улица, кога ќе...

Хит на друштвените мрежи овие денови е фотографија од Азијатка која прошетала низ центарот на Белград во необично издание. И покрај студеното време, таа...

Полицијата ги фати арамиите од златарата во Прилеп

Секторот за внатрешни работи Битола – Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп, во соработка со Единицата за имотен и нассилеен крриимиинал од Секторот за...

По синот, вработен и братот на пратеничката од Битола

Братот на пратеничката Мира Стојчевска од вчера е вработен во РЕК „Битола“, дознава „Макфакс“. Ова вработување доаѓа истовремено со вработувањето на нејзиниот син Виктор Стојчевски...