Monday, December 10, 2018

Фото: Дечкото и рекол дека не користи кондом бидејќи му бил ”многу голем”, па...

Емили е 18-годишна девојка од сојузната американска држава Јута, која на својот Твитер профил објави фотографија од својата рака на која е навлечен кодом...

Правдата на мафијашот е малку незгодна! Видео!

А убаво им рече оставете ми ја колата! Тргнете го пајакот од овде! Арно ама … https://youtu.be/0zytSupUgoU

КОНЕЧНО ОБЕЛОДЕНЕТО: Овој познат македонски водител е банкарот во „Се или нешто“! (фото)

Секој работен ден имате прилика да го гледате познатиот квиз Се или нешто на Сител телевиизја. Иако многу од натпреварувачите се трудеа да го...

НОВ ЗАКОН: ОДСЕГА ПОТЕШКО ДО ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА!

Нов закон: Одсега потешко до возачка дозвола!

Стрип! Не умри магаре до зелена трева!

Во ЕУ велат само уште …

Колку пати пердаш во месецот во комшии во Несебар? Видео!

Ги опитва Бугарките а потоа и странците. И на крај им влегвит во клизаќи додека овие на плажа навечер се …… https://youtu.be/ETfZxpFMCiE

СИТЕ СЕ ГОЛИ: Е вака се работи колегијално (Фото)

Бизнис психологот Дејвид Тејлор им предложи на вработените во една маркетинг агенција да пробаат да направат “акција” под името “Гол петок” што ќе ја...

Последно објавено

Градоначалникот Јованоски и амбасадорот Бејли им порачаа на младите да излезат на референдум

Актуелните состојби во Општина Прилеп, работата на локалната самоуправа, граѓанскиот сектор, но и економската состојба во градот, беа дел од темите за кои денеска...

ВИДЕО: Од маратон директно на свадба?

Вчера во 8.30 почна 14-тиот Скопски маратон. Речиси 10.000 учесници во моментов трчаат низ улиците на главниот град, а еден го привлече вниманието со...

Подгответе се уште веднаш: УХМР соопшти какво време не очекува

Времето ќе биде променливо облачно со сончеви периоди и со слаб до умерен ветер од северен правец. Во попладневните часови ќе има развој на...

ФОТО: Падна таванот врз пациенти во прилепската болница

Вчера околу 15 часот во прилепската болница се сруши таван во одделението за хирургија. Во собата имало пациенти , а срушените плочи освен што...

НЕ Е СМЕШНО: Овци шетаат среде центар на Скопје (ФОТО)

Овците стануваат заштитен знак на Скопје. Додека туристите го разгледуваат Воинот на коњ или споменикот на Цар Самоил може да видат и овци среде Скопје....