Monday, December 10, 2018

КАКО МАЛА ЈА ЗАДЕВАЛЕ ДЕКА Е ГРДА: Анастасија сега е вистинска убавица (ФОТО)

Руската манекенка Анастасија Решетова ја отвори душата и призна дека нејзините врсници ја малтретирале поради нејзиониот изглед.Тие ја задевале дека била грда а Анастасија...

ВИДЕО: Северина се изненади во Франкфурт, додека седеше во германскиот ресторан со сопругот…

Северина во друштво на сопругот седеше во ресторан кога ја изненадија пријателите кои за да и го честитаат роденденот дојдоа во Франкфурт. Таа имаше настап...

Сите гледаа во него – кумот ги засени невестата и младоженецот

Ова виео стана хит. Урнебесен кум на свадба ги засени и младоженецот и невестата. Слатко ќе ве изнасмее.

Македонец од Австралија не ги разбира Македонците (видео)

Зошто луѓето се испраќаат на аеродром, зошто се канат 500 луѓе на свадба, зошто пијат секој ден, зошто децата јадат ќотек.... Овие македонски работи се...

Објавени голи фотки од бившата на Аца Лукас (ФОТО18+)

Кога Аца Лукас реши да молчи и да и се врати на сопругата, сега веќе бившата девојка, Бранислава, на големо почна да зборува за...

Како другите затвореници ги третираат убијците на деца?

И педофилите поминуваат слично, а ова е само дел од она што им се случува во затворите. https://youtu.be/jM5As8yHLMM

Како изгледа врската на далечина, низ илустрации

Се сретнуваме, се заљубуваме, но понекогаш завршуваме во сосема други градови и сме принудени да почувствуваме како изгледа љубовта на далечина. Но, љубовта, онаа вистинската,...

НЕ Е ЗА ДА СЕ СОКРИЕ ВИБРАТОР: За што служи памучното џепче на женските...

Скоро сите женски гаќички имаат еден детал сместен на средина, на местото на интимната регија. Многумина мажи се прашуваат зошто служи, а дел од...

Обожаватели конечно дочекаа да се соблече – Рада Манојловиќ во бело бикини

Пејачката е на одмор со својата сестра, а нејзините обожаватели конечно дочекаа да се соблече. Бидејќи таа најмногу ужива кога е опкружена со семејството и...

Нов скандал – излезе експлицитно видео од српската пејачка

Контроверзната пејачка Дуња Илиќ минатото лето ја шокираше јавноста кога објави дека била брутално претепана во Приштина. Овојпат изненадила со провокативно видео на кое...

Последно објавено

Градоначалникот Јованоски и амбасадорот Бејли им порачаа на младите да излезат на референдум

Актуелните состојби во Општина Прилеп, работата на локалната самоуправа, граѓанскиот сектор, но и економската состојба во градот, беа дел од темите за кои денеска...

ВИДЕО: Од маратон директно на свадба?

Вчера во 8.30 почна 14-тиот Скопски маратон. Речиси 10.000 учесници во моментов трчаат низ улиците на главниот град, а еден го привлече вниманието со...

Подгответе се уште веднаш: УХМР соопшти какво време не очекува

Времето ќе биде променливо облачно со сончеви периоди и со слаб до умерен ветер од северен правец. Во попладневните часови ќе има развој на...

ФОТО: Падна таванот врз пациенти во прилепската болница

Вчера околу 15 часот во прилепската болница се сруши таван во одделението за хирургија. Во собата имало пациенти , а срушените плочи освен што...

НЕ Е СМЕШНО: Овци шетаат среде центар на Скопје (ФОТО)

Овците стануваат заштитен знак на Скопје. Додека туристите го разгледуваат Воинот на коњ или споменикот на Цар Самоил може да видат и овци среде Скопје....