Thursday, February 21, 2019

Беквалац на Ургентно: Такото на Наташа нема сили да зборува, но затоа свекорот имаше...

Наташа Беквалац е претепана од сопругот Лука Лазуковиќ , како што дознава српски Блиц таа е во Ургентниот центар. Екипата на „Блиц“ се...

Мелита во секси издание го вози своето бело мече (ФОТО)

Водителката Мелита Ракичевиќ не се откажува од објавување на нови фотографии на социјалните мрежи. Прекрасната Мелита, облечена во секси црна летна облека го покажа...

Момче бара девојка преку оглас да ја носи на Канарските Острови, услов е да...

Вистински хит се појави на социјалната мрежа Фејсбук. Момче преку оглас бара девојка која ќе ја носи на одмор на Канарските Острови. Според неговата понуда...

Македонец од Австралија не ги разбира Македонците (видео)

Зошто луѓето се испраќаат на аеродром, зошто се канат 500 луѓе на свадба, зошто пијат секој ден, зошто децата јадат ќотек.... Овие македонски работи се...

ФОТО: Руската Кардашијан е подобра и од оригиналната – 8 милиони фанови во светот...

Со својата заносна фигура ги воодушеви мажите ширум светот, а на друштвените мрежи има 8 милиони следбеници. Една од најубавите жени во Русија се вика...

Лила Филиповска откри како и го хакирале Инстаграм профилот

Во рамките на гостувањете на водителката во отвореното студио на „1ТВ“ на тема сајбер-криминал, таа зборуваше за непријатното искуство Лила Филиповска се вбројува во сопствениците...

Кога тренерот ќе те остави 1 минута сам, за да даде изјава пред камера...

Кога тренерот ќе те остави 1 минута сам, за да даде изјава пред камера. Обратете внимание што се случува во позадина, погледнете го видеото:

ВИДЕО: Не го зедоа за Германија – Абе брат, кај си? (На гости во...

Битолчанецот од Баиро кој стана славен после првото видео, отиде во Прилеп и веднаш налета на свои фанови, кои му направија уште едно интервју. Автор:...

ФОТО: Ина Многуфина по грешка ги објави своите нозе – Долги нозе и црна...

Ина Многуфина по грешка ги објави своите нозе! - Долги нозе и црна чипка, Ина ја изненади својата публика! Таа се пофали дека е во...

На женкарот ќе му помине машкоста, пијаниот ќе се отрезни, но од „ѓаволската игра“,...

Се си почна како од шала, една вечер чисто од забава влегов во казино со другарите и ете останав заробен 15 години...И така се...

Последно објавено

Го гледаме во серијата на Сител, актерот ја ќари убавата турска актерка па љубовта...

Неговото име е Фуркан, има 28 години и е еден од малдите и надежни актери на Турција, а ние го гледаме во Мерием. Актерот кој...

Три дена по распишувањето на Претседателските Избори, вработени синот и братот на Мира Дизел...

Воопшто не и е лесно на пратеничката Мира Дизел Стојчевска штом не знаела и морала од медиумите да разбере дека нејзиниот син Виктор Стојчевски...

Фото од Белград: Сите гледаа во неа, вака се прошета по улица, кога ќе...

Хит на друштвените мрежи овие денови е фотографија од Азијатка која прошетала низ центарот на Белград во необично издание. И покрај студеното време, таа...

Полицијата ги фати арамиите од златарата во Прилеп

Секторот за внатрешни работи Битола – Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп, во соработка со Единицата за имотен и нассилеен крриимиинал од Секторот за...

По синот, вработен и братот на пратеничката од Битола

Братот на пратеничката Мира Стојчевска од вчера е вработен во РЕК „Битола“, дознава „Макфакс“. Ова вработување доаѓа истовремено со вработувањето на нејзиниот син Виктор Стојчевски...