Thursday, February 21, 2019

Долари летаа на сите страни: Стриптизети се степаа за милионскиот хонорар! (ВИДЕО)

Несекојдневно видео од женска тепачка го заобиколи светот за само неколку часа, кое било снимено изминатата ноќ. Се работи за две стриптизети вработени во еден...

Цел град прашува: Која е девојката со раскошен задник што чисти прозори

Социјалните мрежи ги раздрма фотографија од девојка од Бањалука која е фотографирана на балкон како чисти пајажина. Но тоа што предизвика многу коментари е нејзиниот...

Погледнете ја Ана, 30 годишна Плејбој зајачица од Калифорнија (ФОТО+ВИДЕО)

Жешката Плејбој зајачица Ана од Калифорнија, поранешна ТВ водителка, а на мали години се занимавала и со актерство. Погледнете ја галеријата: ФОТО+ВИДЕО

10+ слики “Кому му стои подобро?” што ќе ве натераат да се насмеете гласно

Кој ги носеше панталоните подобро, Џастин Бибер или бебе? Кој изгледа подобро во црно-бела креација, Ким Кардашијан или ките убиец? Може ли стилот на...

Ова е најопасниот нож на светот: Го користат најдобрите антитеростички групи (ВИДЕО)

Mirotech MCT 1057 Jagkommando е посебен нож кој се изработува само во ограничени количини. Острицата е завртена на три раба и искована од 440А челик....

Зошто користиме емотикони во пораките?

Една нова студија открива дека голем дел од денешната култура е начинот на кој го интерпретираме нашето лице, па дури и со емоции во...

Внимавајте каде гледате – погледнете зошто оваа скопјанка ги маѓепса мажите (ФОТО)

Ретко кое машко ќе остане рамнодушно на изгледот на оваа девојка Да се биде машко во Скопје и притоа да останете рамнодушни на толку многу...

Погледнете како отровен пајак убива смртоносна змија

Пајакот во ова видео е женка со име Latrodectus hasselti, која може лесно да се идентификува од црвената ознака на стомакот. Оваа незрела змија најверојатно...

Последно објавено

Го гледаме во серијата на Сител, актерот ја ќари убавата турска актерка па љубовта...

Неговото име е Фуркан, има 28 години и е еден од малдите и надежни актери на Турција, а ние го гледаме во Мерием. Актерот кој...

Три дена по распишувањето на Претседателските Избори, вработени синот и братот на Мира Дизел...

Воопшто не и е лесно на пратеничката Мира Дизел Стојчевска штом не знаела и морала од медиумите да разбере дека нејзиниот син Виктор Стојчевски...

Фото од Белград: Сите гледаа во неа, вака се прошета по улица, кога ќе...

Хит на друштвените мрежи овие денови е фотографија од Азијатка која прошетала низ центарот на Белград во необично издание. И покрај студеното време, таа...

Полицијата ги фати арамиите од златарата во Прилеп

Секторот за внатрешни работи Битола – Надворешната канцеларија за криминалистички работи Прилеп, во соработка со Единицата за имотен и нассилеен крриимиинал од Секторот за...

По синот, вработен и братот на пратеничката од Битола

Братот на пратеничката Мира Стојчевска од вчера е вработен во РЕК „Битола“, дознава „Макфакс“. Ова вработување доаѓа истовремено со вработувањето на нејзиниот син Виктор Стојчевски...