Мелита во секси издание го вози своето бело мече (ФОТО)

1515

Водителката Мелита Ракичевиќ не се откажува од објавување на нови фотографии на социјалните мрежи.

Прекрасната Мелита, облечена во секси црна летна облека го покажа своето бело мече (Автомобил Мерцедес).

Таа на својот фејсбук профил постојано објавува нови фотографии од себе но вечерва го покажа и својот автомобил.

Погледнете ги фотографиите во продолжение: