ВИДЕО: Северина се изненади во Франкфурт, додека седеше во германскиот ресторан со сопругот…

1770

Северина во друштво на сопругот седеше во ресторан кога ја изненадија пријателите кои за да и го честитаат роденденот дојдоа во Франкфурт.

Таа имаше настап во Франкфурт и не можеше да го прослави роденденот во друштво на пријателите.

Или можеби само така си мислеше… Пејачката на инстаграм објави снимка од ресторанот во Франкфурт во кој дојдоа нејзините пријатели за да ја изненадат за роденден.

Северина беше неподготвена и шокирана од пријатното изненадување по што пушти солзи и заплака.